Golden Retriever and Goldendoodle Hobby Breeder | Golden Vista Dogs & Doodles | Arlington, WA
Golden Retriever and Goldendoodle Hobby Breeder | Golden Vista Dogs & Doodles | Arlington, WA

Можемо працювати як на загальну підготовку до пошуку роботи в ІТ, так і готуватись до співбесіди на конкретну вакансію, що тебе цікавить. А можна перейняти досвід професійного рекрутера, заощадити свій найважливіший ресурс - час, і уникнути багатьох поширених помилок. Іншим разом я запланувала співбесіду й забула скинути кандидату лінк на Zoom. Пощастило, що кандидат і сам запланував її у своєму календарі, а коли не дочекався посилання на зідзвон, написав мені.

Ви зрозумієте основний процес розробки IT-продуктів, розберетеся в IT-спеціальностях, термінах, основних мовах програмування. Щоб закріпити отримані навички та отримати ще більше практики — студенти зможуть відвідувати розмовний клуб англійської мови. Кожна зустріч клубу буде присвячена певному аспекту інтерв’ю або бізнес-ситуації спілкування, яка може виникнути у сфері рекрутингу. Зараз я Lead Recruiter в ІТ-компанії ISsoft Ukraine, а також рекрутерка повного циклу з обов’язками від пошуку кандидатів до офферу.
Приблизно такий асоціативний ряд досі виникає в багатьох людей при згадці HR. Звісно, в тих, хто не працює в цій сфері. Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби. Допомагає Вам знайти найкращі можливості застосування Вашого потенціалу та вмінь. Акцент модуля зосереджено саме на розмовній мові та практиці спілкування англійською. Модуль розрахований на студентів з рівнем англійської від А2 до В1. Натискаючи кнопку «Підписатися», ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

Знання, Вміння Та Навички, Які Опанує Студент По Закінченню Курсу It Рекрутинг+hr

Щоб бути хорошим фахівцем за наймом, важливо розуміти ринок та особливості його розвитку, знати ключових людей на ринку, стежити за новинами в сфері. За даними DOU , середньому українському HR-менеджера 26 років, він має зарплату $700 і два роки досвіду роботи в ІТ. Рекрутерам потрібно вміти розговорити кандидата та знайти разом з ним реальні мотиви та причини зміни місць роботи. Перетворила своє хобі на роботу і може розібрати по поличках навіть найскладнішу тему. На підставі звітів, one-to-one зустрічей та зворотного зв’язку, ви зможете порівняти реальні результати з метриками та стандартами продуктивності. Так ви дійдете розуміння, як спеціаліст рухається в напрямку своїх цілей.

Своєю кар’єрною історією ділиться Віта Попович, Lead Recruiter в ІТ-компанії ISsoft Ukraine. Віта стартувала в рекрутингу з позиції стажерки, а зараз успішно розвиває відділ рекрутерів. Які уроки та помилки допомогли їй вирости до рівня Lead Recruiter, читайте в історії Віти.

It Recruiter (hr)

Основна відмінність IT-рекрутерів від рекрутерів у інших сферах — висока динаміка роботи. Сфера швидко розвивається, з’являються нові технології, оновлюється пул вакансій, тому потрібно швидко адаптуватися та приймати рішення. Компанія має розробити систему матеріальних та нематеріальних винагород для мотивації працівників, які досягають високої продуктивності. Performance evaluate залежно від потреб компанії та рівня спеціаліста (junior, center, senior) може відбуватися з різною частотою — раз на квартал, півроку чи рік.
Це Support функція бізнесу, яка допомагає реалізувати бізнес-стратегію компанії завдяки формуванню та розвитку команди. Такі ролі HR зазвичай зустрічаються в міжнародних компаніях. Вони не дуже поширені в Україні, та знати і розуміти їх варто. Особливо якщо ви збираєтеся будувати кар’єру в міжнародному бізнесі. Talent development орієнтується на загальний розвиток співробітників, побудову кар’єрних шляхів для кожної ролі, індивідуальний план розвитку, менторинг, ротації та оцінки.
Наш ІТ-рекрутер допоможе тобі у складанні або редагуванні твого CV, наповненні та аналізі профілю в LinkedIn, а також проведе з тобою тренувальну співбесіду. Звісно, в інтернеті recruiter вакансії доступні безліч ресурсів з порадами щодо працевлаштування - статті, відео, лекції і багато іншого. І всі етапи підготовки і пошуку роботи можна пройти самотужки.
У них є певна зона відповідальності — потрібно виконати завдання клієнта якісно та вчасно. При цьому рекрутер досі може впливати на пропозицію кандидату та швидко уточнювати у менеджера деталі. Маючи повну картину про кандидатів після проведених співбесід, ви зможете визначитись, хто з них підійде компанії та кому ви готові запропонувати job provide. Кандидат навряд чи чекатиме три місяці, допоки ви повернетесь до нього. Оскільки ризик втратити потенційного співробітника є високим, ваш обов’язок —  надати зворотній зв’язок кандидату та запропонувати йому роботу у найближчі строки. Неважливо, як називається посада, – ми говоримо про керівника відділу з підбору персоналу.

Для мене кар’єрне зростання завжди було критично важливим. Але коли я стала менеджером команди на 15 осіб, виявила, що всі мають різну мотивацію і комусь подобається бути на тому місці, де він зараз знаходиться. Я стикалася з історіями, коли розробник говорив менеджеру, що не хоче нових завдань, а просто хоче займатися тим, що має зараз. Ця назва вже давно знайома людям — інспектор відділу кадрів.

Підпишіться На Нашу Щотижневу Розсилку

Зрештою, ця кар’єра багатообіцяюча, але не завжди зрозуміло, з чого почати шлях новачку. У перший місяць роботи, хоч мені й допомагали розібратись, я дуже багато навчалася самостійно. Щоб розібрати профіль кандидата, я шукала значення майже кожного слова (PHP, CMS, Framework, SQL, React JS тощо), і це займало чимало часу. За місяць моя Lead-рекрутерка попередила, що доведеться шукати нового фахівця, якщо я не закрию жодної вакансії. Одного дня я натрапила на відкриту позицію HR-спеціаліста в ІТ-компанії, про яку чула багато хороших відгуків. Без вагань надіслала резюме, успішно пройшла співбесіду.
Карєра IT-рекрутера
Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв'язатись у випадку потреби. Один з ефективних способів навчання — вчитися на нестандартних кейсах. Саме вони допомагають розвивати стресостійкість, гнучкість та навичку мислити нешаблонно (out of the box). Для IT-рекрутерів важливі як delicate expertise, так і hard abilities.

Pm Gentle Abilities

Маючи доступ до бази відкритих вакансій, вони запропонують варіанти, які підійдуть вам найкраще і де шанси на те, що вас візьмуть, буду вище. Так, деякі з них беруть фіксований відсоток від вашої першої зарплати на новій роботі, але це того варто. Хоча багато надають безкоштовні послуги для претендентів. На жаль чи на щастя, ми не народжуємося управлінцями. Вертикальний ріст — загальноприйнята практика в компаніях. Але на противагу йому існує й горизонтальний розвиток.
Резюме – твій перший крок до працевлаштування, твоя професійна візитка, яка характеризує тебе як фахівця і формує враження рекрутера. Консультація відбуватиметься у зручний тобі час за попередньою домовленістю. Цікаво було б глянути на реальну статистику стосовно кількості жінок/чоловіків — світчерів після 35-ти, яких прийняли на роботу ІТ — компанії у 2016 р. Попрацювавши деякий час у ролі лідера команди, я виробила власний підхід до лідерства, який складається з трьох основних правил. Обов’язки рекрутера в продуктових, аутсорсингових компаніях та рекрутингових агентствах відрізняються.
Пам’ятайте, що для зростання важливі і технічні знання та soft abilities. Це фахівці, які глибоко розуміються на одній області та до неї додають неглибокі знання суміжних або навіть зовсім далеких сфер. Припустимо, фахівець з маркетингу вивчає все, що стосується маркетингу, але також додатково розуміється на дизайні, роботі з даними, розвиває управлінські навички. Наша компанія DNA325 один з лідерів на ринку IT рекрутингу. Ми допомагаємо світовим компаніям знайти на території України кращих фахівців різних напрямів - розробники, маркетинг, рекрутинг, дизайн і т.д.

Справа в тому, що багато IT-компанії не готові вкладатися навчання співробітника. Так, щоб навчити джуніора-фахівця, мідл і сеньйори повинні приділяти на навчання новачків свій дорогоцінний час. Їм доводиться відкладати свою роботу, а це може негативно позначитися на процесі їх роботи і зірвати дедлайни. Крім того, багато новачків, отримавши бажаний апгрейд в розвитку через півроку-рік, йдуть в іншу компанію на кращу зарплату. Ще одним цікавим видом нематеріальних бенефітів є залучення співробітників до внутрішніх процесів.
Ми також розберемося які варіанти кар’єрного шляху відкриті в IT і чи всім потрібне це зростання. При невеликому штаті співробітників дійсно вигідніше доручити роботу віддаленого фахівця. Це дозволить заощадити на зарплаті кадровика, організації робочого місця, різних соціальних виплатах. І при цьому всі операції з кадрами будуть виконані бездоганно. Позаду провалені співбесіди і "ми вам передзвонимо"? Пройди тестову співбесіду з рекрутером і зрозумій в чому ж проблема.
Фахівці теж вирішують, чи заслуговує організація їх уваги. Це особливо актуально для IT-галузі, яка постійно відчуває кадровий голод. Якщо у установи погана репутація, то розумні співробітники будуть обходити її стороною. Нові співробітники також проходять спеціальний тренінг, основною функцією якого є ознайомлення з цілями та цінностями компанії, а також із самим алгоритмом роботи в команді.
Як показують різні дослідження, саме фахівці цієї сфери найвигідніше працевлаштовуються за кордоном. Настрій і те, з яким наміром ми спілкуємося з командою, менеджером, клієнтом — важливі. Але у битві з клієнтом майже завжди переможе клієнт. З ким після випробувального терміну попрощається компанія? Щоб записатися на нашу інтернатуру просто заповніть форму і наша команда зв'яжеться з вами. Важливо бути командним гравцем, проявляти ініціативу, бути уважним до деталей, а також мати бажання розвиватися.
Після цього кейсу я декілька разів можу перевірити, чи запросила всіх учасників співбесіди, тож більше таке не повторювалось. Головна ідея книги — потрібно постійно питати себе «Чому я ставлю собі це питання? Це допоможе зрозуміти його необхідність та підібрати кращі питання для ситуації. Після оцінки продуктивності визначте, які дії можуть бути прийняті для підвищення продуктивності працівника.

Golden Retriever and Goldendoodle Hobby Breeder | Golden Vista Dogs & Doodles | Arlington, WA
© Copyright 2024 • Golden Vista Dogs - All Rights Reserved
  | Privacy Policy
searchclosebarsangle-double-downmenu-circlecross-circle